Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Ski areály | Volný čas

Lanové centrum Proud Olomouc

Provozujeme lanové centrum. Pořádáme firemní akce, tématické školní výlety, adaptační, vzdělávací programy, soutěže pro 1. i 2. stupně ZŠ, studenty středních a vysokých škol. Dále nabízíme zprostředkovávání teambuildingů, rodinných dnů, neformálních setkání a akcí pro obchodní partnery.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1767322
Olomouc, Lazce

Cinema City Ostrava

Provoz kinosálů s klimatizací a garáží. Nabídka promítání ve 2 a 3D i IMAX 4 DX. Možnost zakoupení občerstvení u baru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758170
Ostrava, Moravská Ostrava

Multikino - Premiere Cinemas Olomouc

Šestisálové multikino nabízí projekci BARCO s rozlišením obrazu 4K, prostorový zvuk DOLBY ATMOS a 3D DepthQ. Kinosály jsou plně klimatizované a přístupné pro imobilní zákazníky. K dispozici jsou také dvojsedačky a sál s kapacitou až 350 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758168
Olomouc
Sponzorované odkazy:

Kino - promítání filmů CineStar, s.r.o. Olomouc, Řepčín

Provozujeme síť multikin. Nabízíme program kina, rezervace on-line a recenze filmů. Zajišťujeme možnost promítání filmů ve 3D s aktivními brýlemi v osmi multikinech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758166
Olomouc, Řepčín

LASER GAME BRNO

Nabízíme jedinečný a spojující zážitek pro partu přátel, kolegy či rodinu. Akční střílečka jako z počítačové hry, ovšem na vlastní nohy. V našich arénách se budete prohánět i skrývat s laserovou vestou i zbraní, snažit se zasáhnout protivníky a bránit své spoluhráče.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758164
Brno, Staré Brno

Mercuria Laser Game - teambuilding, firemní oslavy

Provozujeme nově otevřenou laser game arénu. Uvnitř arény na Vás čeká prostor o více než 400 m2. Užijete si zde s přáteli jedinečnou zábavu při hraní lasergame (laser tag) a následně velký bar nabízí ideální místo pro teambuilding, firemní oslavy a narozeniny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758162
Praha, Holešovice

Laser Aréna Olomouc - Laser game

Provozujeme Laser Game. Hra je podobná paintballu, zásahy však nebolí, nezanechávají modřiny ani barevné skvrny. Poskytujeme arénu s 360 m2 plných překážek, rohů a zákoutí, které jsou ideálními úkryty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758160
Olomouc

DinoPark, a.s.

Unikátní zábavní park s ozvučenými statickými i pohyblivými modely prehistorických zvířat v životních velikostech. Součástí parku je 4D kino, naučná stezka, dětské paleontologické hřiště, DinoShop a jiné atrakce pro děti i dospělé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758158
Praha, Libeň

Bowling Celnice

Moderní bowlingové centrum na Praze 1. Jediný bowling v centru Prahy, 8 profesionálních drah AMF. Příjemné prostředí, restaurace, kulečník, fotbálek, Wi-fi, parkování v budově. Firemní akce a vánoční večírky do 150 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758156
Praha, Nové Město

Bowling sport, zábava, relaxace, Bowland - center

Bowling sport, zábava, relaxace. Bowlingové centrum nabízí 18 bowlingových drah.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758154
Olomouc
Sponzorované odkazy:

Squash, Bowling centrum - SBC - fitness, stolní tenis Praha, Chodov

Nabízíme 6 bowlingových profesionálních drah QubicaAMF, 6 squashových kurtů, fitness, stolní tenis, simulátory formulí F1 (Rcade) a českou a mezinárodní restauraci. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí a večírků. Celé centrum je nekuřácké.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758082
Praha, Chodov

Park Mirakulum - hrad, lanová centra, houpačky, trampolíny

Nabízíme 10 hektarů zábavy pro celou rodinu. K dispozici je hrad, lanová centra, houpačky, trampolíny, kontaktní zoo, bludiště, amfiteátr, podzemní chodby a mnoho dalších herních atrakcí. Živý program o víkendech, svátcích a prázdninách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1738098
Milovice, Mladá

Brum Bambule - Dětské hřiště, atrakce pro nejmenší

Jedná se o zastřešené dětské hřiště o rozloze 900 metrů čtverečných s kavárnou, 100 metrů od metra Kolbenova. Hlavní atrakce má 250 metrů čtverečných a je třípatrová, obsahuje 6 skluzavek a spoustu dalších prolézaček. Dále máme 5 trampolín a hřiště se skluzavkou do balónků pro nejmenší.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1738002
Praha, Vysočany
|< < 1 2