Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Ski areály | Volný čas

Ski areál Bedřichov

Ski areál s širokým výběrem přepravních zařízení je vybaven systémem technického zasněžování. Bedřichov je místem nástupu na 80 km upravovaných běžeckých tratí. Ski areál nabízí večerní lyžování na lyžařském vleku Malinovka. Parkování zdarma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351596
Bedřichov 279

Ski Areál Bílá

Provoz lyžařského areálu s celkovou délkou sjezdových tratí 4 km a běžeckých stop 55 km a lyžařské školy. Celoroční provoz lanové dráhy. K dispozici je parkoviště s kapacitou 650 míst, dětský letní park, pískoviště, trampolína, vodní svět či nafukovací atrakce. Půjčujeme koloběžky a trekingová kola.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351550
Bílá 105

SKI areál Přívrat

Provozujeme lyžařský areál s délkou sjezdových tratí 1,36 km. K dispozici jsou lyžařské školy, snowbar a půjčovny lyžařského vybavení. Dopravu k areálu zajišťují skibusy. Provozujeme letní zábavní PINGUin park s trampolínami, opičí dráhou, balancérem, hrazdami, lanovkami i bungee trampolínou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351493
Přívrat 44
Sponzorované odkazy:

Vsacký Cáb, spol. s r.o.

Provozujeme lyžařské vleky včetně dětského a sjezdovou dráhu vhodnou pro začátečníky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351454
Vsetín

Ski Areál Troják

Provoz lyžařské školy a lyžařského areálu s celkovou délkou 1,9 km sjezdových tratí a 52 km běžeckých stop. K dispozici je skiservis a půjčovna klasických i carvingových lyží, snowbladů, snowboardů a dalších potřeb. Prodáváme lyžařské potřeby jako jsou vosky, brýle, helmy, čepice či rukavice.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351406
Rajnochovice 448

Sportareál České Petrovice

Skiareál provozuje 3 vleky pro lyžování a snowboarding v oblasti Orlické hory. V areálu je zajištěno umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola Ski Baier, snowpark, občerstvení a ubytování. Organizujeme skupinové zájezdy s výukou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351367
České Petrovice 58

Skiareál Klínovec

Provozování lanové dráhy. Možnost večerního lyžování na osvětlených sjezdovkách. V letním období je možno lanovku využít k přepravě pěších turistů a cykloturistů. K dispozici je 5 značených okruhů o délkách 10 až 20 kilometrů. Nabízíme možnost využití parkoviště na dolní stanici.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351248
Jáchymov 1016

SKI Park Gruň

Nabízíme 3 lyžařské vleky, 6 sjezdových tratí s umělým zasněžováním. Kapacita ubytování je 150 míst u sjezdovky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme bezdrátové připojení Wi-fi. Poskytujeme parkování. Provozujeme půjčovnu lyží, snowboardů i lyžařskou školu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351212
Staré Hamry 51

Skiport Velká Úpa

Zajišťujeme provoz lanové dráhy Portášky, vleků Hofer a Modřín v oblasti Krkonoše - Pec pod Sněžkou. Skiareál s celkovou délkou 2,5 km zasněžovaných sjezdovek - večerní lyžování, lyžařská škola, ski servis, půjčovna lyží a snowboardů. Letní provoz usnadní výstup na Sněžku. Zprostředkování ubytování.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351157
Velká Úpa 143

Skalka - family ski park Ostrava

Lyžařský rodinný areál. Nabízíme parking pro 200 aut, restaurace, terasy, dětský koutek, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží, celoroční provoz. Letní aktivity - dětský venkovní svět, beach volleyball, příměstské tábory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351122
Ostrava
Sponzorované odkazy:

SKIPARK ČERVENÁ VODA, s.r.o.

Provozujeme skiareál se sjezdovkami, restauracemi, sportbarem a apartmány. K dispozici je parkoviště, vyhřívané a kryté lanové dráhy, snowpark, lyžařská škola, běžecké tratě, ski bus, půjčovna a servis lyží, úschovna zavazadel a infocentrum.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773910
Červená Voda, Mlýnický Dvůr 8

Sportovní areál Jedlová - Ski areál, lyžařská škola, půjčovna, skiservis

Areál nabízí celoročně návštěvníkům mnoho sportovních aktivit pro děti i dospělé. V zimě se věnujeme lyžování a dalším zimním sportům a zábavným aktivitám. V létě máme pro návštěvníky připravené množství zábavných adrenalinových aktivit, např. lanový park, půjčovnu koloběžek, sjezdové káry a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773698
Jiřetín pod Jedlovou

Ski areál Peklák

Provoz ski areálu a lanového parku. Délka sjezdové tratě je 900 m. Celková délka běžeckých stop je 30 m. Nabídka individuálních i skupinových lyžařských kurzů pro děti i dospělé. Pořádání lyžařských závodů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773528
Česká Třebová, Parník

Lyžařské středisko Pustevny

Lyžařský areál provozuje vleky a lanovku či uměle zasněžované sjezdovky. K dispozici je ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, restaurace a ubytování. Dále je možnost návštěvy dětského parku, výletů na koloběžky, horský lanový park, aquapark či muzea. Místo je celoročně obyvatelné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773358
Trojanovice 477

Ski areál Fajtův kopec

Provozujeme skiareál s dvoukotvou. K dispozici je skiservis, půjčovna lyží a snowboardů. Přímo v areálu je možné využít parkoviště s kapacitou 200 míst. Lyžařské středisko se nachází v nadmořské výšce 550 m. Svah má délku 330 m s převýšením 70 m.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773197
Velké Meziříčí

Ski areál Železná Ruda Špičák - lyžařská škola, půjčovna, skiservis

Provozujeme lyžařské středisko na Šumavě. V areálu je sedačková lanovka i s letním provozem a několik dalších lyžařských vleků. Půjčovna, úschovna a servis lyží a kol. Pořádáme víkendové kurzy lyžařské a snowboardové školy. Zajistíme ubytování přímo v areálu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773005
Železná Ruda, Špičák 182

Sportovní a SKI areál Příčná Zlaté Hory

Ovzduší splňující statut klimatických lázní. Sportovní, rekreační a lyžařský areál se čtyř sedačkovou lanovkou, hotel a penzion u sjezdovky, restaurace a bufet. K dispozici je parkoviště. K zapůjčení nabízíme horskou trojkolku či turistickou nebo sjezdovou koloběžku. Ideální místo pro firemní akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772865
Zlaté Hory 828

Relax & sport resort Dolní Morava

Horské středisko s celoročním provozem a širokou nabídkou sportovních a rekreačních aktivit včetně adrenalinových. Lanový park, dobrodružná věž, bobová dráha, sedačková lanovka, Mamutíkův vodní park, Disc golf park, dětský fun park, animační programy, značené cyklo a pěší trasy, single trails.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772687
Dolní Morava, Velká Morava 46

Ski areál Mosty u Jablunkova

Provozování sportovního areálu s celoročním provozem a nabídkou bobové dráhy, lezecké stěny, sjezdovky, lanového centra, bungee trampolíny a dětského zábavního parku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772522
Mosty u Jablunkova 1111

SKI AREÁL HERLIKOVICE

Areál nabízí 2 lanovky a 7 vleků, 12 km sjezd. tratí, profesionální dětský park, měřený slalom, snow-fun park a spoustu další zábavy. Parkování přímo v areálu zdarma. Slevy pro děti, juniory, rodinné jízdné a další výhody. Zajišťujeme pravidelnou linku SKIBUSu z Prahy Černého Mostu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772370
Vrchlabí, Hořejší Vrchlabí
1 2 > >|