Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Ski areály | Volný čas

Adventure Minigolf

Provozujeme kryté 17 jamkové a venkovní 5 jamkové minigolfové hřiště. Areál je vhodný pro firmy, jednotlivce, školy či školky. Dále je k dispozici stůl na stolní tenis i venkovní kurt s umělým povrchem na tenis. Organizujeme soutěže a turnaje. Prodáváme dárkové poukazy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958612
Praha, Kunratice

Cinema City Nový Smíchov

Provoz kinosálů s klimatizací a garáží. Nabídka promítání ve 2 a 3D i IMAX 4 DX. Možnost zakoupení občerstvení u baru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958610
Praha, Smíchov

Bowbar Bowling club

Zábavní centrum Vám nabízí 4 bowlingové dráhy, 2 kulečníky, šipkové automaty, fotbálek, projektor, automobilové simulátory. Kapacita podniku je až 150 osob. Čepujeme Pilsner Urquell, Kozla a Gambrinus. Pořádání firemních večírků a oslav s rautem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958608
Praha, Žižkov
Sponzorované odkazy:

Vanda Marešová | POLE DANCE

Pole dance show, výuka pole dance, kurzy pro veřejnost, soukromé lekce. Otevírací hodiny Dle rozvrhu na webových stránkách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2352597
Praha, Holešovice

Pole dance studio Sindy

Nabízíme výuku Pole-dance. Zajistíme vystoupení pro firemní večírky, soukromé oslavy, různé společenské a sportovní události.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2352447
Litvínov, Horní Litvínov

Pole Zone - Pole dance club

Specializujeme se na výuku Pole dance a formování postavy. Pole Dance - moderní taneční disciplína.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2352349
Praha, Vinohrady

Pole Dance Vyšehrad

Jsme malé rodinné studio preferující domácí a přátelskou atmosféru. Snažíme se o co širokou nabídku kurzů, aby si každý vybral. Např. pole dance, trx, pole fitness, streching, aerial hoop, vzdušná akrobacie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2352255
Praha, Nusle

Roman Štengl Tandemový seskok

Nabízíme tandemový seskok v Příbrami ze 4200 m, létání ve vzdušném větrném tunelu, základní kurzy parašutismu, kurz volných pádů AFF a IAFF, výcviky parašutismu, vyhlídkový let stíhačkou, prodej dárkových poukazů, skok padákem, výroba kombinéz na skydiving, balení padáků
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2352108
Dlouhá Lhota 17

SESKOKY-TANDEMY Tandemový seskok

Nabízíme tandemové seskoky na letištích ve středních a severních Čechách a dále parašutistický výcvik metodou IAAF, AFF, IAD. Pořádáme firemní akce. Tandemový seskok padákem vede tandempilot s certifikací UCL a USPA. Na aktivity můžeme vystavit dárkový poukaz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2352019
Braňany

JUMP-TANDEM tandemové seskoky

Tandemové seskoky na vlastních letištích na Moravě i v Čechách. Máme vlastní exkluzivní dopravní letadlo. Garantujeme profesionální služby. Provozujeme tandemové seskoky, kurzy parašutismu, firemní letecké dny, reklamní seskoky, VIP leteckou dopravu. Tandemové seskoky jako adrenalinové dárky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351914
Brno, Zábrdovice
Sponzorované odkazy:

Bobová dráha Prosek

Provozujeme bobovou dráhu a terasu s vyhlídkou. Poskytujeme prostor pro firemní akce, teambuildingy či rodinné oslavy a svatby. V areálu se nachází lanový park. Nabízíme grilování na terase, stolní fotbálek, horolezeckou stěnu, skluzavky, prolézačky či dětský koutek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351805
Praha, Vysočany

Letní bobová dráha a lukostřelba KASTE

Provoz letní bobové dráhy. Boby jsou dvoumístné opatřené brzdou. Dráha je dlouhá 800 m, má 15 zatáček, 3 terénní zlomy, 100 m převýšení. Možnost uspořádání akcí pro větší skupiny i s ubytováním. K dispozici je i lukostřelba.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351746
Ostružná

Areál Mladé Buky - bobová dráha

Bobová dráha s výhledem na Krkonoše a Sněžku. Dráha je dlouhá 1,5km, nejvyšší ruchlost je přes 40km/hod, horní stanice 620 m.n.m., dolní 500 m.n.m.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351693
Mladé Buky

Kino Hvězda Uherské Hradiště

Zajišťujeme promítání filmů s občerstvením. Pořádáme kulturní a společenské akce, výstavy či festivaly. K dispozici je parkoviště, bezbariérový přístup a wifi připojení. Provozujeme také letní kino. Specializujeme se i na pronájem audiovizuální techniky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770697
Uherské Hradiště

5D KINO, s.r.o. Praha, Libeň, promítání filmů

Provozujeme 5D kino. Díky 5D-technologii shlédnete v pohyblivých - dynamických křeslech nejen 3D obraz a hi-fi zvuk, ale pocítíte skutečnou bouřku, blesky, nárazový vítr, vyzkoušíte myší efekt, volný pád a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770582
Praha, Libeň

Golf Resort Karlštejn, a.s. driving, chipping, putting green

Nabízíme hru na 27 jamkovém mistrovském hřišti v jedinečné přírodě CHKO Český Kras. Cvičné plochy driving, chipping, putting green. Možnost ubytování v luxusních apartmánech. V restauraci široká nabídka jídel a nápojů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770432
Liteň

Golf Mladá Boleslav - Golf Resort

Kromě mistrovské 18 na Vás čeká i jediná plně osvětlená 9 jamková akademie. Areál nabízí restauraci, hotel, masáže, saunu, wellness. Zázemí pro školení i večírky s kapacitou až 200 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770324
Mladá Boleslav, Michalovice

Golf Resort Franzensbad, k.s.

Provozujeme 18-ti jamkové mistrovské hřiště a 5-ti jamkové veřejné hřiště. K dispozici restaurace, proshop, Bugi, půjčovna golf holí, WiFi internet, výcvikové kurzy a služby profesionálního trenéra. Ubytování zajištěno v našich partnerských hotelech v okolí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1768261
Hazlov 183

Horský Lanový Park Tarzanie

Provozujeme horský lanový park. Nabízíme speciální akce pro veřejnost, výlety pro školy, outdoor programy pro kluby i firmy. K dispozici jsou lanové překážky a trampolíny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1767804
Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant

Lanový park, Agrika tour Telč, k.s.

Provozujeme lanový park. Nabízíme 9 překážek. Zajišťujeme bezpečnost samojištěním. Naleznete u nás i trampolínu, lukostřelbu, stolní tenis, chůdy, petanque, šipky, hřiště na volejbal a jiné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1767578
Lhotka 10
1 2 > >|