Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Ski areály | Volný čas

SKI CENTRUM KOHÚTKA, a.s. - lyžařská škola, půjčovna, skiservis

Provoz areálu se sedmi sjezdovkami, umělým zasněžováním, půjčovnou vybavení a občerstvením. K dispozici je také lyžařská škola. Možnost využití běžeských stop.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772166
Nový Hrozenkov 241

K3 SPORT, s.r.o.

Náš lyžařský areál nabízí šestisedačkovou lanovku, 4 sjezdovky, dvě s délkou přes 2 km, večerní lyžování, běžecké trasy, bezplatné parkování, dětský park - pojízdný pás, snowpark, lyžařská škola, restaurace. Prodejna, půjčovna a servis lyží.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772030
Loučná nad Desnou, Kouty nad Desnou 30

MONÍNEC, s.r.o.

V oblasti zvané Česká Sibiř můžete navštívit ojedinělý sportovní areál a využít zimních i letních sportovních aktivit - sjezdové lyžování, (snow)tubing, běžecké lyžování, lanový park, trampolína, horské koloběžky, travní lyže, mountainboard, lukostřelbu, horská kola a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771848
Sedlec-Prčice
Sponzorované odkazy:

HEIpark Tošovice

Provozujeme sportovně - relaxační areál a snow park nabízející celoročně sportovní aktivity. Součástí je bobová dráha, víceúčelové hřiště, přírodní koupání, dětské brouzdaliště, bungee trampolína, rodeo býk, obří skluzavky, lanové centrum, 3 sjezdovky a lukostřelba.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771644
Odry, Tošovice 68

Ski areál - lyžařská škola, půjčovna, skiservis OBŘÍ SUD JAVORNÍK, s.r.o.

Provozujeme lyžařský areál s čtyřsedačkovou lanovou dráhou, snowpark a bobovou dráhu. K dispozici je dětský provázkový vlek dlouhý 80 m. Půjčujeme sportovní potřeby. Nabízíme servis lyží. Možnost využití služeb lyžařské školy a občerstvení. Pořádáme soukromé akce i školení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771520
Jeřmanice

Ski centrum Říčky - půjčovna lyží, lyžařská škola

Provozujeme lyžařské středisko v Orlických horách. V areálu je sedačková lanovka i s letním provozem, půjčovna lyží, lyžařská škola. Půjčujeme horské koloběžky a tříkolky. Zajistíme ubytování přímo v areálu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771400
Říčky v Orlických horách 239

Ski areál Přemyslov

Areál je přístupný z obcí Loučná nad Desnou a Nové Losiny. Součástí areálu jsou čtyři sjezdové tratě obsluhované čtyřsedačkovou lanovkou a dvěma vleky. K dispozici je parkoviště, obslužný objekt s restaurací, ubytováním, lyžařskou školou, půjčovnou i ski servisem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771276
Loučná nad Desnou, Přemyslov

Skicentrum Deštné v Orlických horách

Provozujeme v Deštném v Orlických horách lyžařský areál Marta I a Marta II. Pro rodiny s dětmi jsou zde dětská hřiště a široké modré svahy se zábavnou dráhou. Náročnější lyžaři ocení parametry lyžařského areálu Marta I a Gravity Snowpark.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771155
Deštné v Orlických horách

Lyžarské středisko STUPAVA

Lyžování nedaleko hradu Buchlov. 2 vleky v délce 350m, 170m a dětský vlek. Sjezdovka je osvětlená a uměle zasněžovaná. V průběhu dne provádíme údržbu rolbou. Večerní lyžování na osvětlené sjezdovce. Lyžařská škola, půjčovna, skiservis a restaurace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770996
Stupava

BONERA - lanové dráhy Ramzová - Šerák

Nabízíme celoroční provoz lanové dráhy Ramzová - Šerák. Z vrcholu pokračovat pěšky, nebo na běžkách po hřebenové magistrále Jeseníků přes Keprník, Vřesovou studánku, Červenohorské sedlo, Praděd až na Skřítek. Ubytování je na Ramzové i na Šeráku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770829
Ostružná, Ramzová 75
Sponzorované odkazy:
|< < 1 2