Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Ski areály | Volný čas

Squash, Bowling centrum - SBC - fitness, stolní tenis Praha, Chodov

Nabízíme 6 bowlingových profesionálních drah QubicaAMF, 6 squashových kurtů, fitness, stolní tenis, simulátory formulí F1 (Rcade) a českou a mezinárodní restauraci. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí a večírků. Celé centrum je nekuřácké.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758082
Praha, Chodov

Park Mirakulum - hrad, lanová centra, houpačky, trampolíny

Nabízíme 10 hektarů zábavy pro celou rodinu. K dispozici je hrad, lanová centra, houpačky, trampolíny, kontaktní zoo, bludiště, amfiteátr, podzemní chodby a mnoho dalších herních atrakcí. Živý program o víkendech, svátcích a prázdninách.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1738098
Milovice, Mladá

Brum Bambule - Dětské hřiště, atrakce pro nejmenší

Jedná se o zastřešené dětské hřiště o rozloze 900 metrů čtverečných s kavárnou, 100 metrů od metra Kolbenova. Hlavní atrakce má 250 metrů čtverečných a je třípatrová, obsahuje 6 skluzavek a spoustu dalších prolézaček. Dále máme 5 trampolín a hřiště se skluzavkou do balónků pro nejmenší.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1738002
Praha, Vysočany
Sponzorované odkazy:
|< < 1 2 3 4