Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Ski areály | Volný čas

Skicentrum Deštné v Orlických horách

Provozujeme v Deštném v Orlických horách lyžařský areál Marta I a Marta II. Pro rodiny s dětmi jsou zde dětská hřiště a široké modré svahy se zábavnou dráhou. Náročnější lyžaři ocení parametry lyžařského areálu Marta I a Gravity Snowpark.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771155
Deštné v Orlických horách

Lyžarské středisko STUPAVA

Lyžování nedaleko hradu Buchlov. 2 vleky v délce 350m, 170m a dětský vlek. Sjezdovka je osvětlená a uměle zasněžovaná. V průběhu dne provádíme údržbu rolbou. Večerní lyžování na osvětlené sjezdovce. Lyžařská škola, půjčovna, skiservis a restaurace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770996
Stupava

BONERA - lanové dráhy Ramzová - Šerák

Nabízíme celoroční provoz lanové dráhy Ramzová - Šerák. Z vrcholu pokračovat pěšky, nebo na běžkách po hřebenové magistrále Jeseníků přes Keprník, Vřesovou studánku, Červenohorské sedlo, Praděd až na Skřítek. Ubytování je na Ramzové i na Šeráku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770829
Ostružná, Ramzová 75
Sponzorované odkazy:

Kino Hvězda Uherské Hradiště

Zajišťujeme promítání filmů s občerstvením. Pořádáme kulturní a společenské akce, výstavy či festivaly. K dispozici je parkoviště, bezbariérový přístup a wifi připojení. Provozujeme také letní kino. Specializujeme se i na pronájem audiovizuální techniky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770697
Uherské Hradiště

5D KINO, s.r.o. Praha, Libeň, promítání filmů

Provozujeme 5D kino. Díky 5D-technologii shlédnete v pohyblivých - dynamických křeslech nejen 3D obraz a hi-fi zvuk, ale pocítíte skutečnou bouřku, blesky, nárazový vítr, vyzkoušíte myší efekt, volný pád a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770582
Praha, Libeň

Golf Resort Karlštejn, a.s. driving, chipping, putting green

Nabízíme hru na 27 jamkovém mistrovském hřišti v jedinečné přírodě CHKO Český Kras. Cvičné plochy driving, chipping, putting green. Možnost ubytování v luxusních apartmánech. V restauraci široká nabídka jídel a nápojů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770432
Liteň

Golf Mladá Boleslav - Golf Resort

Kromě mistrovské 18 na Vás čeká i jediná plně osvětlená 9 jamková akademie. Areál nabízí restauraci, hotel, masáže, saunu, wellness. Zázemí pro školení i večírky s kapacitou až 200 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1770324
Mladá Boleslav, Michalovice

Golf Resort Franzensbad, k.s.

Provozujeme 18-ti jamkové mistrovské hřiště a 5-ti jamkové veřejné hřiště. K dispozici restaurace, proshop, Bugi, půjčovna golf holí, WiFi internet, výcvikové kurzy a služby profesionálního trenéra. Ubytování zajištěno v našich partnerských hotelech v okolí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1768261
Hazlov 183

Horský Lanový Park Tarzanie

Provozujeme horský lanový park. Nabízíme speciální akce pro veřejnost, výlety pro školy, outdoor programy pro kluby i firmy. K dispozici jsou lanové překážky a trampolíny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1767804
Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant

Lanový park, Agrika tour Telč, k.s.

Provozujeme lanový park. Nabízíme 9 překážek. Zajišťujeme bezpečnost samojištěním. Naleznete u nás i trampolínu, lukostřelbu, stolní tenis, chůdy, petanque, šipky, hřiště na volejbal a jiné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1767578
Lhotka 10
Sponzorované odkazy:

Lanové centrum Proud Olomouc

Provozujeme lanové centrum. Pořádáme firemní akce, tématické školní výlety, adaptační, vzdělávací programy, soutěže pro 1. i 2. stupně ZŠ, studenty středních a vysokých škol. Dále nabízíme zprostředkovávání teambuildingů, rodinných dnů, neformálních setkání a akcí pro obchodní partnery.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1767322
Olomouc, Lazce

Cinema City Ostrava

Provoz kinosálů s klimatizací a garáží. Nabídka promítání ve 2 a 3D i IMAX 4 DX. Možnost zakoupení občerstvení u baru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758170
Ostrava, Moravská Ostrava

Multikino - Premiere Cinemas Olomouc

Šestisálové multikino nabízí projekci BARCO s rozlišením obrazu 4K, prostorový zvuk DOLBY ATMOS a 3D DepthQ. Kinosály jsou plně klimatizované a přístupné pro imobilní zákazníky. K dispozici jsou také dvojsedačky a sál s kapacitou až 350 míst.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758168
Olomouc

Kino - promítání filmů CineStar, s.r.o. Olomouc, Řepčín

Provozujeme síť multikin. Nabízíme program kina, rezervace on-line a recenze filmů. Zajišťujeme možnost promítání filmů ve 3D s aktivními brýlemi v osmi multikinech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758166
Olomouc, Řepčín

LASER GAME BRNO

Nabízíme jedinečný a spojující zážitek pro partu přátel, kolegy či rodinu. Akční střílečka jako z počítačové hry, ovšem na vlastní nohy. V našich arénách se budete prohánět i skrývat s laserovou vestou i zbraní, snažit se zasáhnout protivníky a bránit své spoluhráče.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758164
Brno, Staré Brno

Mercuria Laser Game - teambuilding, firemní oslavy

Provozujeme nově otevřenou laser game arénu. Uvnitř arény na Vás čeká prostor o více než 400 m2. Užijete si zde s přáteli jedinečnou zábavu při hraní lasergame (laser tag) a následně velký bar nabízí ideální místo pro teambuilding, firemní oslavy a narozeniny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758162
Praha, Holešovice

Laser Aréna Olomouc - Laser game

Provozujeme Laser Game. Hra je podobná paintballu, zásahy však nebolí, nezanechávají modřiny ani barevné skvrny. Poskytujeme arénu s 360 m2 plných překážek, rohů a zákoutí, které jsou ideálními úkryty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758160
Olomouc

DinoPark, a.s.

Unikátní zábavní park s ozvučenými statickými i pohyblivými modely prehistorických zvířat v životních velikostech. Součástí parku je 4D kino, naučná stezka, dětské paleontologické hřiště, DinoShop a jiné atrakce pro děti i dospělé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758158
Praha, Libeň

Bowling Celnice

Moderní bowlingové centrum na Praze 1. Jediný bowling v centru Prahy, 8 profesionálních drah AMF. Příjemné prostředí, restaurace, kulečník, fotbálek, Wi-fi, parkování v budově. Firemní akce a vánoční večírky do 150 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758156
Praha, Nové Město

Bowling sport, zábava, relaxace, Bowland - center

Bowling sport, zábava, relaxace. Bowlingové centrum nabízí 18 bowlingových drah.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1758154
Olomouc
|< < 1 2 3 4 > >|