Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Ski areály | Volný čas

SKI Park Gruň

Nabízíme 3 lyžařské vleky, 6 sjezdových tratí s umělým zasněžováním. Kapacita ubytování je 150 míst u sjezdovky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme bezdrátové připojení Wi-fi. Poskytujeme parkování. Provozujeme půjčovnu lyží, snowboardů i lyžařskou školu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351212
Staré Hamry 51

Skiport Velká Úpa

Zajišťujeme provoz lanové dráhy Portášky, vleků Hofer a Modřín v oblasti Krkonoše - Pec pod Sněžkou. Skiareál s celkovou délkou 2,5 km zasněžovaných sjezdovek - večerní lyžování, lyžařská škola, ski servis, půjčovna lyží a snowboardů. Letní provoz usnadní výstup na Sněžku. Zprostředkování ubytování.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351157
Velká Úpa 143

Skalka - family ski park Ostrava

Lyžařský rodinný areál. Nabízíme parking pro 200 aut, restaurace, terasy, dětský koutek, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyží, celoroční provoz. Letní aktivity - dětský venkovní svět, beach volleyball, příměstské tábory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351122
Ostrava
Sponzorované odkazy:

SKIPARK ČERVENÁ VODA, s.r.o.

Provozujeme skiareál se sjezdovkami, restauracemi, sportbarem a apartmány. K dispozici je parkoviště, vyhřívané a kryté lanové dráhy, snowpark, lyžařská škola, běžecké tratě, ski bus, půjčovna a servis lyží, úschovna zavazadel a infocentrum.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773910
Červená Voda, Mlýnický Dvůr 8

Sportovní areál Jedlová - Ski areál, lyžařská škola, půjčovna, skiservis

Areál nabízí celoročně návštěvníkům mnoho sportovních aktivit pro děti i dospělé. V zimě se věnujeme lyžování a dalším zimním sportům a zábavným aktivitám. V létě máme pro návštěvníky připravené množství zábavných adrenalinových aktivit, např. lanový park, půjčovnu koloběžek, sjezdové káry a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773698
Jiřetín pod Jedlovou

Ski areál Peklák

Provoz ski areálu a lanového parku. Délka sjezdové tratě je 900 m. Celková délka běžeckých stop je 30 m. Nabídka individuálních i skupinových lyžařských kurzů pro děti i dospělé. Pořádání lyžařských závodů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773528
Česká Třebová, Parník

Lyžařské středisko Pustevny

Lyžařský areál provozuje vleky a lanovku či uměle zasněžované sjezdovky. K dispozici je ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, restaurace a ubytování. Dále je možnost návštěvy dětského parku, výletů na koloběžky, horský lanový park, aquapark či muzea. Místo je celoročně obyvatelné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773358
Trojanovice 477

Ski areál Fajtův kopec

Provozujeme skiareál s dvoukotvou. K dispozici je skiservis, půjčovna lyží a snowboardů. Přímo v areálu je možné využít parkoviště s kapacitou 200 míst. Lyžařské středisko se nachází v nadmořské výšce 550 m. Svah má délku 330 m s převýšením 70 m.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773197
Velké Meziříčí

Ski areál Železná Ruda Špičák - lyžařská škola, půjčovna, skiservis

Provozujeme lyžařské středisko na Šumavě. V areálu je sedačková lanovka i s letním provozem a několik dalších lyžařských vleků. Půjčovna, úschovna a servis lyží a kol. Pořádáme víkendové kurzy lyžařské a snowboardové školy. Zajistíme ubytování přímo v areálu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1773005
Železná Ruda, Špičák 182

Sportovní a SKI areál Příčná Zlaté Hory

Ovzduší splňující statut klimatických lázní. Sportovní, rekreační a lyžařský areál se čtyř sedačkovou lanovkou, hotel a penzion u sjezdovky, restaurace a bufet. K dispozici je parkoviště. K zapůjčení nabízíme horskou trojkolku či turistickou nebo sjezdovou koloběžku. Ideální místo pro firemní akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772865
Zlaté Hory 828
Sponzorované odkazy:

Relax & sport resort Dolní Morava

Horské středisko s celoročním provozem a širokou nabídkou sportovních a rekreačních aktivit včetně adrenalinových. Lanový park, dobrodružná věž, bobová dráha, sedačková lanovka, Mamutíkův vodní park, Disc golf park, dětský fun park, animační programy, značené cyklo a pěší trasy, single trails.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772687
Dolní Morava, Velká Morava 46

Ski areál Mosty u Jablunkova

Provozování sportovního areálu s celoročním provozem a nabídkou bobové dráhy, lezecké stěny, sjezdovky, lanového centra, bungee trampolíny a dětského zábavního parku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772522
Mosty u Jablunkova 1111

SKI AREÁL HERLIKOVICE

Areál nabízí 2 lanovky a 7 vleků, 12 km sjezd. tratí, profesionální dětský park, měřený slalom, snow-fun park a spoustu další zábavy. Parkování přímo v areálu zdarma. Slevy pro děti, juniory, rodinné jízdné a další výhody. Zajišťujeme pravidelnou linku SKIBUSu z Prahy Černého Mostu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772370
Vrchlabí, Hořejší Vrchlabí

SKI CENTRUM KOHÚTKA, a.s. - lyžařská škola, půjčovna, skiservis

Provoz areálu se sedmi sjezdovkami, umělým zasněžováním, půjčovnou vybavení a občerstvením. K dispozici je také lyžařská škola. Možnost využití běžeských stop.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772166
Nový Hrozenkov 241

K3 SPORT, s.r.o.

Náš lyžařský areál nabízí šestisedačkovou lanovku, 4 sjezdovky, dvě s délkou přes 2 km, večerní lyžování, běžecké trasy, bezplatné parkování, dětský park - pojízdný pás, snowpark, lyžařská škola, restaurace. Prodejna, půjčovna a servis lyží.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1772030
Loučná nad Desnou, Kouty nad Desnou 30

MONÍNEC, s.r.o.

V oblasti zvané Česká Sibiř můžete navštívit ojedinělý sportovní areál a využít zimních i letních sportovních aktivit - sjezdové lyžování, (snow)tubing, běžecké lyžování, lanový park, trampolína, horské koloběžky, travní lyže, mountainboard, lukostřelbu, horská kola a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771848
Sedlec-Prčice

HEIpark Tošovice

Provozujeme sportovně - relaxační areál a snow park nabízející celoročně sportovní aktivity. Součástí je bobová dráha, víceúčelové hřiště, přírodní koupání, dětské brouzdaliště, bungee trampolína, rodeo býk, obří skluzavky, lanové centrum, 3 sjezdovky a lukostřelba.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771644
Odry, Tošovice 68

Ski areál - lyžařská škola, půjčovna, skiservis OBŘÍ SUD JAVORNÍK, s.r.o.

Provozujeme lyžařský areál s čtyřsedačkovou lanovou dráhou, snowpark a bobovou dráhu. K dispozici je dětský provázkový vlek dlouhý 80 m. Půjčujeme sportovní potřeby. Nabízíme servis lyží. Možnost využití služeb lyžařské školy a občerstvení. Pořádáme soukromé akce i školení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771520
Jeřmanice

Ski centrum Říčky - půjčovna lyží, lyžařská škola

Provozujeme lyžařské středisko v Orlických horách. V areálu je sedačková lanovka i s letním provozem, půjčovna lyží, lyžařská škola. Půjčujeme horské koloběžky a tříkolky. Zajistíme ubytování přímo v areálu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771400
Říčky v Orlických horách 239

Ski areál Přemyslov

Areál je přístupný z obcí Loučná nad Desnou a Nové Losiny. Součástí areálu jsou čtyři sjezdové tratě obsluhované čtyřsedačkovou lanovkou a dvěma vleky. K dispozici je parkoviště, obslužný objekt s restaurací, ubytováním, lyžařskou školou, půjčovnou i ski servisem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1771276
Loučná nad Desnou, Přemyslov
|< < 1 2 3 4 > >|